Agenda

Dag Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Sporthal Adres
Zaterdag 17/09 11:45 Grivok Grimbergen A U15 Meisjes Gem. Sporthal Prinsenbos Pastoor Woutersstraat, 1850 Grimbergen
Zaterdag 17/09 16:00 VBT Machelen B Vrouwen 2 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 17/09 16:30 U15 Jongens VC Feniks Haacht Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 17/09 21:00 Mannen 1 VCV Leefdaal-Bertem C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 18/09 11:30 Volley Opwijk U17 Meisjes Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zondag 18/09 18:00 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Vrouwen 1 Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 24/09 11:30 V.C. Zavath Zaventem U15 Jongens Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 24/09 13:00 Davoc Lot B U15 Meisjes Sportcomplex Vogelenzang Dworpsestraat 147, 1651 Lot
Zaterdag 24/09 14:30 Volley Schepdaal VZW U19 Meisjes Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 24/09 16:30 Brussels Volley U17 Meisjes Sporthal Ganshoren Vandervekenstraat 114, 1083 Ganshoren
Zaterdag 24/09 18:30 Vrouwen 2 VC Lennik Dames C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 24/09 21:00 Mannen 1 KLB Sollenbeemd Halle Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 24/09 21:00 Volley Schepdaal VZW C Mannen 2 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 24/09 21:00 Vrouwen 1 VCV Leefdaal-Bertem C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 1/10 10:30 U15 Jongens HZ 93 Hofstade-Zemst Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 1/10 17:00 U15 Meisjes Volley Opwijk B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 1/10 17:30 Grivok Grimbergen B Vrouwen 2 Gem. Sporthal Prinsenbos Pastoor Woutersstraat, 1850 Grimbergen
Zaterdag 1/10 20:30 Kruikenburg Ternat C Mannen 1 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 1/10 21:00 Mannen 2 Kruikenburg Ternat D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 1/10 21:00 Vrouwen 1 Kruikenburg Ternat C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 8/10 13:30 Wolvertem Sporting U15 Meisjes Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 8/10 13:30 Sterko Kortenberg U15 Jongens Sporthal Erps-Kwerps Oude Baan 14, 3071 Erps-Kwerps
Zaterdag 8/10 18:30 Vrouwen 2 Govok Cammaert Gooik VZW Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 8/10 20:30 Zuun Volleybal Club B Mannen 2 Wildersportcomplex Sportlaan 11, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Zaterdag 8/10 21:00 Mannen 1 AVO Wemmel Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 8/10 21:00 Vrouwen 1 BeRuVoc Halle A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/10 16:30 U15 Jongens Daatmet Liedekerke Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 15/10 17:00 U15 Meisjes Kruikenburg Ternat Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/10 17:00 U17 Meisjes Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/10 21:00 Wolvertem Sporting B Vrouwen 1 Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 15/10 21:00 Mannen 2 Wolvertem Sporting B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 16/10 15:30 Volley Opwijk C Vrouwen 2 Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zaterdag 22/10 11:30 V.C. Zavath Zaventem U19 Meisjes Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 22/10 17:00 U17 Meisjes Volley Opwijk Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/10 17:00 U15 Meisjes Grivok Grimbergen A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/10 18:30 Vrouwen 2 Zuun Volleybal Club D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/10 21:00 Mannen 1 Volley Schepdaal VZW A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/10 21:00 Volley Opwijk A Vrouwen 1 Gemeentelijke Sporthal Heiveld 65, 1745 Opwijk
Zaterdag 22/10 21:00 Mannen 2 V.C. Zavath Zaventem A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 29/10 15:00 Zuun Volleybal Club U15 Jongens Wildersportcomplex Sportlaan 11, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Zaterdag 29/10 17:00 U19 Meisjes Wolvertem Sporting Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Vrijdag 4/11 21:00 Zuun Volleybal Club A Mannen 1 Wildersportcomplex Sportlaan 11, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Zaterdag 5/11 11:30 VC Feniks Haacht U15 Jongens Sportcomplex Den Dijk Dijkstraat 1, 3150 Wespelaar
Zaterdag 12/11 17:00 U19 Meisjes Volley Schepdaal VZW Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/11 17:00 U17 Meisjes Brussels Volley Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/11 17:00 U15 Jongens V.C. Zavath Zaventem Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/11 17:00 U15 Meisjes Davoc Lot B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 12/11 20:30 VBT Machelen C Mannen 2 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 12/11 21:00 Vrouwen 1 Daatmet Liedekerke A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 13/11 13:30 Volley Haasrode Leuven F Mannen 1 Sportcomplex Haasrode Milsestraat 43, 3053 Haasrode
Zaterdag 19/11 11:00 Volley Opwijk B U15 Meisjes Sportzaal VKO Karenveldstraat 23, 1745 Opwijk
Zaterdag 19/11 15:00 VC Lennik Dames D Vrouwen 2 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 19/11 16:30 VCV Leefdaal-Bertem B Vrouwen 1 Sporthal Verona Dorpstraat 259, 3061 Leefdaal
Zaterdag 19/11 17:00 U19 Meisjes Sterko Kortenberg B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 20/11 13:30 HZ 93 Hofstade-Zemst U15 Jongens Sporthal Hofstade Heide Zandstraat 2, 1981 Hofstade
Zondag 20/11 15:00 Volley Opwijk - TJV Lindemans Zellik Mannen 2 Gemeentelijke Sporthal Heiveld 65, 1745 Opwijk
Zaterdag 26/11 13:30 U15 Jongens Sterko Kortenberg Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 26/11 13:30 Sterko Kortenberg B U19 Meisjes Gemeentelijke Sporthal Wijngaardstraat 1, 3070 Kortenberg
Zaterdag 26/11 17:00 U15 Meisjes Wolvertem Sporting Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 26/11 18:30 Vrouwen 2 Volley Opwijk B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 26/11 21:00 Mannen 1 VC Lennik Heren A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 26/11 21:00 Mannen 2 VC Lennik Heren B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 3/12 13:45 VBT Machelen A Vrouwen 1 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 3/12 14:00 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos U17 Meisjes Sporthal Eternit Westdijk, 1880 Kapelle o/d Bos
Zaterdag 3/12 16:00 Kruikenburg Ternat U15 Meisjes Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 3/12 16:30 Daatmet Liedekerke U15 Jongens Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke
Zaterdag 3/12 20:30 VBT Machelen B Mannen 1 Sporthal Bosveld Heirbaan 10, 1830 Machelen
Zaterdag 3/12 21:00 Daatmet Liedekerke B Vrouwen 2 Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke
Vrijdag 9/12 20:30 BeRuVoc Halle B Vrouwen 2 Technisch Atheneum Halle Kluisstraat 1, 1500 Halle
Zaterdag 10/12 21:00 Mannen 1 Volley Schepdaal VZW B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 10/12 21:00 Vrouwen 1 Volley Schepdaal VZW B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 7/01 10:30 U19 Meisjes V.C. Zavath Zaventem Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 7/01 18:30 Vrouwen 2 VBT Machelen B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 7/01 21:00 Vrouwen 1 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 8/01 18:00 VCV Leefdaal-Bertem C Mannen 1 Sporthal Verona Dorpstraat 259, 3061 Leefdaal
Vrijdag 13/01 21:00 KLB Sollenbeemd Halle Mannen 1 Technisch Atheneum Halle Kluisstraat 1, 1500 Halle
Zaterdag 14/01 15:00 VC Lennik Dames C Vrouwen 2 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 14/01 16:30 U15 Jongens Zuun Volleybal Club Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 14/01 16:30 VCV Leefdaal-Bertem C Vrouwen 1 Sporthal Verona Dorpstraat 259, 3061 Leefdaal
Zaterdag 14/01 16:30 Wolvertem Sporting U19 Meisjes Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 21/01 18:30 Vrouwen 2 Grivok Grimbergen B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 21/01 21:00 Mannen 2 Volley Schepdaal VZW C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 21/01 21:00 Mannen 1 Kruikenburg Ternat C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zondag 22/01 18:00 Kruikenburg Ternat C Vrouwen 1 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 28/01 14:00 Govok Cammaert Gooik VZW Vrouwen 2 Sporthal Koornmolen Processiestraat 15, 1755 Gooik
Zaterdag 28/01 16:30 AVO Wemmel Mannen 1 Gemeentelijke Sporthal Dijck 34, 1780 Wemmel
Zaterdag 28/01 20:30 BeRuVoc Halle A Vrouwen 1 Technisch Atheneum Halle Kluisstraat 1, 1500 Halle
Zondag 29/01 16:00 Kruikenburg Ternat D Mannen 2 Sporthal Kruikenburg Statiestraat 37, 1740 Ternat
Zaterdag 11/02 18:30 Vrouwen 2 Volley Opwijjk C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 11/02 21:00 Mannen 2 Zuun Volleybal Club B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 11/02 21:00 Mannen 1 Zuun Volleybal Club A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 11/02 21:00 Vrouwen 1 Wolvertem Sporting B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 18/02 16:30 Zuun Volleybal Club D Vrouwen 2 Wildersportcomplex Sportlaan 11, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Zaterdag 18/02 17:00 Wolvertem Sporting B Mannen 2 Sportschuur Populierenlaan 20, 1861 Wolvertem
Zaterdag 18/02 21:00 Volley Schepdaal VZW A Mannen 1 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 18/02 21:00 Vrouwen 1 Volley Opwijk A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 4/03 20:30 V.C. Zavath Zaventem A Mannen 2 Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstraat 58-60, 1930 Zaventem
Zaterdag 4/03 21:00 Daatmet Liedekerke A Vrouwen 1 Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3, 1770 Liedekerke
Zaterdag 4/03 21:00 Mannen 1 Volley Haasrode Leuven F Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 18/03 18:30 Vrouwen 2 VC Lennik Dames D Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 18/03 21:00 Mannen 2 VBT Machelen C Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 18/03 21:00 Vrouwen 1 VCV Leefdaal-Bertem B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 25/03 20:00 VC Lennik Heren A Mannen 1 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 25/03 21:00 Volley Opwijk B Vrouwen 2 Gemeentelijke Sporthal Heiveld 65, 1745 Opwijk
Zaterdag 15/04 18:30 Vrouwen 2 Daatmet Liedekerke B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/04 21:00 Mannen 2 Volley Opwijk - TJV Lindemans Zellik Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/04 21:00 Mannen 1 VBT Machelen B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 15/04 21:00 Vrouwen 1 VBT Machelen A Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/04 16:00 VC Lennik Heren B Mannen 2 Gem. Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77, 1750 Lennik
Zaterdag 22/04 18:30 Vrouwen 2 BeRuVoc Halle B Sporthal Meise Brusselsesteenweg 71A, 1860 Meise
Zaterdag 22/04 21:00 Mannen 1 Volley Schepdaal VZW B Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal
Zaterdag 22/04 21:00 Volley Schepdaal VZW B Vrouwen 1 Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat, 1703 Schepdaal